جعبه آماده

جعبه آماده

کارتن سازی دیجی جعبه

اگر به دنبال کارتن و یا جعبه برای محصول خاصی هستید میتوانید با دیجی جعبه تماس حاصل نمایید. دیجی جعبه متشکل از مجرب ترین متخصصین کارتن سازی، جعبه سازی، چاپ و بسته بندی تشکیل شده است و برای تولید محصولات خود از مجهزترین دستگاه های این صنعت بهره مند میباشد تا بسته بندی با بهترین کیفیت و نازالترین قیمت به دست مشتری برساند. در همین راستا جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه در صدر بهترین های کارتن سازی تهران از نظر مشتری قرار گرفته که این جایگاه را مدیون اعتماد مشتریان خود میداند.

جعبه کیبوردی

چاپ جعبه آماده

چاپ کارتن های آماده معمولا به دلیل اینکه تیراژ سفارش این جعبه ها اندوه میباشد چاپ دار تولید نمیشود مگر اینکه چاپ سیلک (Silk screen printing) باشد، و اگر تیراژ سفارش از 1000 عدد بالاتر باشد میشود اختصاصی  برای مشتریان خود تولید کنیم. چاپ سیلک معمولا چاپ تک رنگ میباشد که مشتری تنها لوگو و نهایتا آدرس یا مشخصات کار خود را مشتریان میتوانند روی جعبه های خود چاپ کنند. و اما چاپ افست (Offset print) چاپی به صورت تمام رنگی میباشد و مشتریان میتوانند که هر چاپی را میخواهند روی جعبه ها چاپ کنند.

مدل کفشی

جعبه آماده

جعبه آماده انواع جعبه هایی هستند که جعبه سازی و کارتن سازی دیجی جعبه در تعداد محدود آماده میکند تا در اختیار مشتریان خود قرار دهد. که بتوان کمترین تیراژ این جعبه ها و یا کارتن ها را تولید کرد، که تولید این جعبه ها در شرایطی قابل تولید میباشند که به صورت معمولی باشند یا قالب این جعبه ها در جعبه و کارتن سازی دیجی جعبه موجود میباشد. لازم به ذکر است که در صورتی که مشتری یک سایز اختصاصی داشته باشد باید هزینه قالب را بدهد و قالب برایشان ساخته شود و جعبه در کمترین تیراژ برایشان تولید شود.

کارتن معمولی آماده

دیجی جعبه

×

راهنمای آنلاین دیجی جعبه!

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟