جعبه چای

با بیش از هزاران پروژه انجام شده

این نرم افزار بیش از هر چیزی با طراحی بصری زیبا و رنگ بندی عالی کاربر را به داشتن همچین نرم افزاری وادار می کند

جعبه چای

جعبه چای یکی از انواع بسته‌بندی های پرطرفدار به حساب می‌آید که استفاده از آن دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایلی که صنعت بسته بندی آن را مورد هدف قرار داده است تبلیغ برند ها با طراحی بسته بندی محصولات به طور خاص می‌باشد و همچنین چاپ طرح های مختلف روی آن که باعث جذب مشتری می‌شود و همچنین راهی برای تبلیغ برند‌ها خواهد بود. چای نیز از این قضیه مستثنی نیست و طراحی جعبه چای در فروش آن بسیار تاثیر گذار می‌باشد. ازدلایل دیگر استفاده از بسته بندی برای چای ها این است که در برابر گرما و نور حساس اند. صنعت بسته بندی تنها به جعبه‌ی چای کفایت نمی‌کند و چای‌ها را داخل پاکت هایی که در برابر نور و گرما و همچنین رطوبت مراقبت می‌کند می‌گذارند و سپس از جعبه چای برای آن استفاده می‌کنند.

جعبه چایی: جنس این جعبه‌ها از جنس مقوا است و برای نگهداری از چای و همچنین جذب مشتری و تبلیغ برند تولید کننده طراحی می‌شود. جعبه چای و نسکافه: جعبه های نسکافه نیز مانند جعبه‌ی مقوا می‌باشند معمولا انواع مختلفی نسکافه وجود دارد.جنس و طرح جعبه چای و نسکافه این تمایز را به وضوح به مشتری نشان می‌دهد. نسکافه ها همچنین در اندازه‌های گوناگون در داخل بسته های نایلونی بسته بندی می‌شوند و سپس داخل جعبه‌ی نسکافه قرار می‌گیرند زیرا نسکافه‌ها مانند پودر هستند و جنس مقوای جعبه ها نمی‌تواند به خوبی از آنها مراقبت کند.

جعبه چای

جعبه دمنوش: دمنوش‌ها نوشیدنی‌های سنتی ای هستند که برای آرامش دادن استفاده می‌شوند و گاهی نیز خواص دارویی دارند. انواع چای نیز مانند چای سبز هم جزو این دمنوش ها به حساب می‌آید معمولا طراحی جعبه چای و دمنوش نیز به گونه ای که این حس آرامش را به افراد هنگام خرید القا کند کمک می‌نماید.

جعبه چای کیسه ای: چای های کیسه‌ای معمولا از ترکیب چند نوع چای تشکیل می‌شوند و داخل پاکت‌های کاغذی قرار داده می‌شوند که نام ودیگرشان نیز لیپتون است. هدف از استفاده‌ی آنها نیز سهولت در دم کردن چای و استفاده است جعبه ‌چای کیسه ای نیز علاوه بر زیبایی و مقاومت باید به راحتی باز شود و قابلیت نگهداری طولانی مدت چای‌های کیسه‌ای را دور‌از نور و گرما نگاه دارد.

جعبه دمنوش

1.ایده پردازی

2. طراحی

2. چاپ

3. جعبه سازی

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟

برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
فروشگاه
منو
0 موارد محصول