جعبه پوشاک % تولید جعبه پوشاک %جعبه پیراهن %جعبه جوراب %جعبه کفش %جعبه سازی %

ساخت جعبه جوراب قیمت جعبه مقوایی جعبه کفش مردانه دیجی جعبه تولید کننده انواع جعبه های پوشاک 09194761644

جعبه پوشاک و بررسی نمونه های موفق میتواند به لحاظ چشمگیر قابل اهمیت باشد زیرا با توجه به نقش پر رنگ صنعت مد و پوشاک در دنیای امروزی پوشاک هم مثل سایر محصولات از بسته بندی ها و جعبه های کاربردی و زیبا بی نیاز نیست. اولین تصویری که مشتری در هنگام خرید محصول با آن مواجه می شود، بسته بندی آن است.

در بسته بندی پوشاک باید گروه سنی نیز مورد توجه قرار گیرد. روحیات افراد در سنین مختلف و جنسیت های مختلف، متفاوت است. یک دختر بچه به زیبایی بسته بندی بسیار توجه می کند و باید از رنگ های شاد و روشن در بسته بندی محصولات مربوط به این گروه استفاده کرد.

اما در بسته بندی لباس های پسرانه باید از رنگ های سنگین و محکم استفاده کرد. تک رنگ بودن، نماد پیامی محکم و مردانه است. رنگ هایی مثل آبی تیره، زرشکی، مشکی و بنفش برای بسته بندی پوشاک آقایان مناسب است. برای بسته بندی پوشاک خانم ها از رنگ های شاد و فرم های نرم و سیال استفاده می کنند تا حس ظرافت را به خوبی نشان دهند.

جعبه پوشاک

بسته بندی بعضی از محصولات به گونه ای است که می توان بعد از خارج کردن محصول از بسته آن را مجددا استفاده کرد و یا به محصول دیگری تبدیل کرد. مثلا بعضی از پوشاک هستند که از جعبه آنها به عنوان چوب لباسی استفاده می کنند. اینگونه بسته بندی دو منظوره طراحی شده اند، هم برای حفاظت از محصول هم برای استفاده به عنوان وسیله ای قابل استفاده در زمینه های دیگر.
بسته بندی بعضی از پوشاک به گونه ای است که به محض اینکه مشتری بسته را می بیند، می فهمد که چه چیزی درون جعبه است. اینگونه بسته بندی ها بسیار هوشمندانه طراحی شده اند و مشتری را سریع به خود جلب می کنند.

1- بسته بندی و جعبه برای حفظ محصولات در مقابل آلودگی، صدمات ناشی از حمل و نقل و انبار کردن صورت میگیرد.
2- چاپ جعبه مناسب روشی کارآمد و جذاب برای انتقال اطلاعات محصول به مشتری و تاثیر گذار بر تصمیم گیری در هنگام خرید میباشد.
3- مواد و متریال استفاده شده در جعبه و بسته بندی نشان دهنده هویت، کیفیت و قیمت محصول هستند.
4- بسته بندی و جعبه پوشاک کمک میکند که محصولات تقریبا مشابه هم از یدکدیگر متمایز شوند.
5- افراد طبق عادت معمولا از یک برند خرید میکنند، به خصوص زمانی که مصرف کننده برندی را پیدا کند که نیاز هایش رابرطرف کند، بسته بندی یکی از عواملی است که به برقراری ارتباط برند با مصرف کننده کمک بسیار زیادی میکند.