جعبه خرما

 دیجی جعبه مورد اعتماد برند های ایران

جعبه خرما
جعبه خرما
جعبه خرما
جعبه خرما
جعبه خرما

خرما یکی از مهمترین محصولات کشاورزی استراتژیک و صادراتی ایران محسوب می شود. با توجه به کیفیت خرمای تولید شده در برخی نقاط ایران، کشورهای بسیاری خواستار خریداری آن می باشند.نکته اینجاست که برای ارائه این محصول به بازارهای داخلی و خارجی می بایست از بسته های مناسب و شیک با چاپ برند مخصوص به صورتی که در فروشگاه ها نظر مشتری را به خود جلب کند استفاده کرد.

جعبه خرما
جعبه خرما به عنوان یکی از پر طرفدارترین تولیدات جعبه سازی دیجی جعبه میباشد  ، که سالهاست مورد استقبال تاجران خرما و صاحبان نخلستان ها میباشد.
خرما و رطب ایران در سبد غذایی مردم اکثر نقاط جهان به چشم می خورد و صنایع چاپ و بسته بندی دیجی جعبه با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در صنعت بسته بندی، نقش بسزایی در معرفی انواع خرما و رطب ایران در اقسا نقاط جهان ایفا میکند. طراحی بسته بندی صادراتی دیجی جعبه، پا را فراتر از مرزهای جغرافیایی گذاشته و نماینده ای تمام اعیار برای تولیدات کشور عزیزمان ایران است.
جعبه خرما اهمیت بسازیی در نگه داری خرما دارد زیرا خرما‌های صادراتی ممکن است با وجود شرایط بار و یا آب و هوایی صدمه ببیند و محصول با کیفیت مورد نظر به دست مشتریان نرسد. از این رو استفاده کردن از جعبه‌های خرما به منظور نگهداری از خرما با داشتن معیار‌هایی همچون زیبایی در طراحی برای جذب مشتریان و معرفی محصول ایرانی نقش بسیار مهمی دارند.
بزرگترین صادر کننده خرما، کشور ایرن است اما متاسفانه در قدیم جعبه‌های خرما تولید شده کیفیت مناسبی ندارند و در خارج از کشور مجدد بسته بندی می‌شوند اما اگر بتوانید با داشتن یک بسته بندی کاملا بهداشتی همراه با استاندارد‌های جهانی  ، جعبه‌های خرما خود را صادر کنید با استقبال بیشتری رو به رو می‌شوید
جعبه خرما
با گسترش روز افزون صادرات خرما و رطب از کشورمان به اقصی نقاط دنیا ، طراحی و شیوه بسته بندی جعبه خرما از اهمیت بسزایی برخوردار است به نحوی که جعبه خرما قادر به نگهداری از محصول از نظر مقاومت و غیره در شرایط مختلف باشدهمچنین طرح و نوع بسته بندی به شیوه ای باشد که بتواند در کشور های دیگر نیز مورد توجه و استقبال قرار گیرد .
به عنوان مثال یا به صورت پنجره ای یا تلقی یا سایر مدل های خاص. از این رو شرکت تاپ پک سعی دارد با تولید جعبه های خرما و رطب بنا به درخواست و سلیقه مشتری در ابعاد مختلف هم برای جعبه اصلی هم برای جعبه مادر با جنس های ایفلوت و لمینتی ، بهداشتی ،پشت طوسی و ایندربرد با طرح چاپی اختصاصی ؛ رضایت مشتری را در بر داشته باشد.
جعبه خرما

چیزهایی که اغلب از ما سؤال می شود

کمترین تیراژ برای سفارش چه مقدار است؟

در صنعت چاپ و بسته بندی اصولا فرم کامل سفارش 5000 عدد میباشد و گاهی مشتریان تیراژ سفارش را پایین تر میخواهند و امکان تولید جعبه در تیراژ کم نیز امکان پذیر میباشد ولی قائدتن در قیمت جعبه تاثیر گذار است 

چاپ جعبه به چه صورت میباشد؟

چاپ جعبه با درخواست خود مشتری انجام میشود که به صورت تک،دو،سه،و چهار رنگ انجام میشود البته لازم به ذکر است که در چاپ چهار رنگ شما میتوانید در یک چاپ از تمام رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگ در چاپ نداریم.

قیمت دهی محصولات به چه صورت میباشد ؟


برای قیمت گذاری ارزان انواع جعبه سشوار به عواملی مختلفی مانند : اندازه محصول , ابعاد جعبه , طرح مورد نظر شما , جنس مقوای به کار برده شده برای ساخت , نوع جعبه ای که انتخاب میکنید و نوع چاپی که در نظر گرفته اید و تیراژ سفارش بستگی دارد .

چگونه میتوان سفارش داد ؟

برای سفارش ابتدا با ما تماس بگیرید و مشخصات محصول و یا جعبه محصول را با ما در میان بگذارید و ما در کمترین زمان به مشتریان قیمت را اعلام میکنیم

مراحل سفارش :  تماس، پیش فاکتور، ماکت گیری و شروع مرحله تولید

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خانه
فروشگاه
منو
0 موارد محصول